Zorro

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Zorro

Zorro

Słynny szlachetny bandyta Zorro, którego można uznać za hiszpańskie wcielenie Robin Hooda, został wymyślony przez Johnstona McCully'ego. Był bohaterem powieści "Klątwa Capistrano", wydanej w pierwszej połowie XX wieku. Pierwszym filmem z udziałem tej postaci był Znak Zorro (1920), w którym zagrał ją Douglas Fairbanks. Następnie na ekranach pojawiło się ponad dwadzieścia obrazów. Najsłynniejsze z nich to filmy z Alainem Delonem i Antonio Banderasem w rolach głównych.

Twórcy oprogramowania kasyna nie uważają, że legendarny mściciel, władający rapierem i biczem, jest bardzo popularny. Nie jest łatwo od razu przypomnieć sobie dedykowane mu darmowe automaty do gry. Niemniej jednak, modele te istnieją. Jednym z nich jest video slot "Zorro" produkcji Aristocrat. Jest on omówiony w niniejszym przeglądzie.

 • Maksymalna stawka125
 • Maksymalne mnożenie5000:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25

Zagraj w slot Zorro

W grze Zorro znajduje się pięć bębnów. Kiedy są one stacjonarne, zdjęcia na ekranie znajdują się na schemacie 5x3. Pozwala grać na automacie "Zorro" na jednej do dwudziestu pięciu linii. W zakładach na nie można obstawiać tylko kwoty od pięciu centów do pięciu euro. Na obrót przyjmuje się do stu dwudziestu pięciu euro. Klienci mają również możliwość wniesienia dodatkowego zakładu bonusowego o wartości dziesięciu monet. Aktywuje on funkcję nagrody, która jest wyjaśniona poniżej. W związku z tym, maksymalny zakład na rundę wynosi sto siedemdziesiąt pięć euro. Video slot zawiera regularne obrazy, symbole specjalne, grę z ryzykiem kursowym, darmowe spiny, dodatkowe mnożniki i gry bonusowe kilku rodzajów. Nie ma nic niezwykłego w zasadach naliczania wypłat za kombinacje. Kilka takich samych obrazków musi znaleźć się w rzędzie na danym pasku, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie. Tylko najdłuższy wariant na każdej pozycji jest uważany za wygrywający, ale może być kilka kombinacji na różnych pasach w jednym obrocie. Wypłaty są obliczane na podstawie ich kursów (od x3 do x5000) pomnożonych przez stawkę za linię. Wszystkie pieniądze, które są należne klientowi na podstawie wyników losowania, można od razu wziąć na konto główne. Jeśli jesteś bardzo skłonny do hazardu, możesz spróbować zwiększyć tę kwotę w grze z kursami. Możesz odgadnąć kolor lub kolor zamkniętej karty. Poprawna odpowiedź w pierwszym przypadku podwaja Twoją wygraną, a w drugim przypadku zwiększa ją czterokrotnie. Możesz przejść do pięciu razy z rzędu bez prawa do popełnienia błędu. Nie mamy obecnie żadnych danych na temat teoretycznego zwrotu z automatu Zorro, ale postaramy się znaleźć te dane później.

Zrzuty ekranu z Zorro

Zorro Online Slot : Symbole Wild, Scatter

Symbole, które można zobaczyć w grze to zdjęcia głównego bohatera, jego dama serca Juliana, kapitan Monastario, czarny koń, beczka, worek złotych monet i nominały kart od waleta do asa. Wild (Zorro) i Scatter (koń) posiadają specjalne funkcje. Symbole z literami Z, O i R, które pojawiają się, gdy zakład bonusowy jest aktywny, znajdują się w sekcji Gry bonusowe poniżej.

 • Wild sam tworzy kombinacje, które wypłacają wysokie mnożniki, a także zastępuje inne obrazy, z wyjątkiem scatterów, jeśli to konieczne.
 • Scatter różni się od pozostałych elementów tym, że jest niezależny od aktywnych linii, a jego wypłata jest oparta na całkowitym zakładzie dla danej rundy.

Gry bonusowe maszyny Zorro

Jeśli klient wniesie dodatkowy zakład, na bębnach pojawią się symbole Z (w pierwszej kolumnie), O (w drugiej i piątej kolumnie) oraz R (w trzeciej i czwartej kolumnie). Gdy ułożą się one w słowo ZORRO na ekranie (układ liter na bębnach może być dowolny), rozpocznie się jedna z gier bonusowych. Jego wybór jest przypadkowy. Przyjrzyjmy się pokrótce głównym cechom tych rund: Szczegółowe informacje na temat zasad można znaleźć w dziale pomocy.

 • Tornado - wygrana, która może wynieść nawet pięćset monet (zakłady liniowe).
 • Złote monety - Musisz wybierać monety, aż trafisz dwa takie same symbole. Wtedy zostaniesz nagrodzony wypłatą (również do pięciuset monet).
 • Wild Z - Rozpoczynają się trzy darmowe obroty. W każdym z nich, jeden dodatkowy symbol Wild w postaci symbolu Zorro pojawi się gdzieś na ekranie. Pozostanie on na miejscu do końca losowań. Tak więc w ostatnim obrocie na bębnach będą trzy z nich.
 • Baryłki - Na ekranie pojawią się beczki. Wybranie jednego z nich uprawni Cię do pewnej liczby Free Spins (od pięciu do dwudziestu), podczas których kombinacje Wild będą wypłacane z dodatkowymi mnożnikami (od x2 do x15).

Jackpoty

Progresywny jackpot Zorro nie jest dostępny.

Jak grać w Zorro? (Interface)

Pełne rosyjskie tłumaczenie modelu pozwoli Ci zrozumieć funkcje wszystkich elementów interfejsu na własną rękę.Na panelu znajduje się wiele różnych przycisków i okien, ale wszystkie z nich są intuicyjne. Wystarczy zagrać na tym video slocie przez kilka minut, a zrozumiesz, do czego służą wszystkie elementy. Istnieją oddzielne przyciski do wyboru wszystkich linii i maksymalnego zakładu. Przycisk aktywacji zakładu bonusowego znajduje się po prawej stronie. Przedstawia głównego bohatera. Tabela wypłat pokazuje szanse na kombinacje. Znajdziesz tam również układ linii, zasady ogólne, opis gry na kursach, a także dane dotyczące gry bonusowej. Możesz pobrać automat do gry Zorro lub otworzyć go w wersji flash.

Wniosek

Jest to świetny video slot, szczególnie przyjemny dzięki wielu bardzo ciekawym i lukratywnym funkcjom bonusowym. Oczywiście, musisz grać z zakładem bonusowym. W przeciwnym razie, staje się on zwykłym automatem do gry ze standardowym zestawem opcji.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentAristocrat
 • Maksymalna stawka125
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.05 - 5
 • Gry bonusowenazwa