Voodoo Magic

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Voodoo Magic

Voodoo Magic

Ze wszystkich magicznych i okultystycznych praktyk, Voodoo jest prawdopodobnie najbardziej znane i nagłośnione w mediach, fikcji, muzyce i filmie. Podobno nawet politycy i gwiazdy sportu często zwracają się o pomoc do szamanów voodoo. Firmy produkujące oprogramowanie dla kasyn internetowych uważnie śledzą to, co wzbudza zainteresowanie opinii publicznej, więc jest rzeczą naturalną, że gry slotowe o tematyce voodoo powinny być wydawane. Jednym z takich slotów jest Voodoo Magic.

  Zagraj w slot Voodoo Magic

  Voodoo Magic to automat do gry od Alfaplay z bardzo nietypowym interfejsem i rozgrywką. W rzeczywistości jest to klasyczny, trzy-bębnowy slot z jedną linią wypłat. Jego oryginalność polega na tym, że istnieje dziesięć oddzielnych ekranów, z których każdy obraca trzema bębnami. Co więcej, slot Voodoo Magic posiada jeszcze jedną specjalną funkcję. Fakt, że po pierwszym naciśnięciu Spin uruchomić bębny tylko w lewym dolnym oknie. Po zatrzymaniu się pod każdym z nich pojawia się przycisk Hold. Jeśli naciśniesz go, na przykład, pod pierwszym bębnem, ale na wszystkich pierwszych bębnach w innych oknach pojawi się ten sam symbol, co w oryginalnym oknie. Jeśli ponownie naciśniesz przycisk Spin, w pozostałych dziewięciu oknach obracać się będą tylko drugi i trzeci bęben. Oznacza to, że możesz zatrzymać symbole, które lubisz od pierwszego obrotu. W związku z tym, można uznać Voodoo Magic za strategiczną grę slotową. Będziesz mieć szczególne szczęście, jeśli bębny w pierwszym oknie natychmiast utworzą wygrywającą kombinację. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać je klikając na Hold pod każdym polem, a otrzymasz wypłatę we wszystkich dziesięciu polach. W ten sam sposób, nie można wybrać żadnego z upadków w wyniku pierwszego obrotu symbolu. Wypłacalne kombinacje muszą zawsze składać się z trzech takich samych symboli. Maksymalna wygrana w wysokości 120 zakładów na linię jest przewidziana za trzy wizerunki szamana. Podwajanie wygranych na slocie "Voodoo Magic" nie jest możliwe.

  Voodoo Magic online slot: Symbole Wild, Scatter

  Ponieważ automat Voodoo Magic poświęcony jest tajemniczej magii Voodoo, został on odpowiednio zaprojektowany. Symbole na bębnach to czarnoskóry szaman, afrykańska chata, drewniana maska, bęben tam-tam i połówka kokosa. Ponadto, istnieją paski jeden, dwa i trzy typowe dla tradycyjnych trzy-bębnowych slotów. W tej grze nie ma żadnych specjalnych symboli.

  Gry bonusowe Voodoo Magic

  W slocie Voodoo Magic nie ma żadnych gier bonusowych.

  Jackpoty

  W automacie Voodoo Magic nie ma też żadnych jackpotów.

  Jak grać w Voodoo Magic? (Interface)

  Interfejs automatu Voodoo Magic może wydawać się niejasny tylko na pierwszy rzut oka i tylko dla niedoświadczonego użytkownika. Można go zrozumieć intuicyjnie, nawet bez czytania zasad i wskazówek. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą typowych przycisków. Plus i minus obok okna zakładów pozwala na ustawienie pożądanej wielkości zakładu. Pole Linie jest pozostawione tutaj dla "urody", ponieważ tylko jedna linia może być zagrana. Najwyraźniej z tego samego powodu nie usunęli przycisku Auto, bo automatycznego trybu gry z oczywistych względów tu nie ma. Tabela wypłat pojawia się w tym automacie w półprzezroczystej formie na górze głównego okna. Biorąc pod uwagę tak oryginalny gameplay, nie chcesz się czepiać jakości grafiki i animacji, ale trzeba przyznać, że daleko im do ideału. Ścieżka dźwiękowa również nie błyszczy.

  Wniosek

  Automat Voodoo Magic jest jednym z najbardziej ekscytujących automatów od Alfaplay, które do tej pory recenzowaliśmy na poznanska10.com. Oczywiście, jakość projektu i różnorodność opcji jest daleko do nowoczesnych próbek z wiodących producentów na świecie, ale na pewno znajdzie swoich fanów. W każdym razie, zawsze możesz zagrać na automacie Magic Voodoo za darmo w jednym z kasyn Alfaplay, aby samemu zdecydować, czy ten automat Ci się podoba.

  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentAlfaplay