Sizzling Hot Deluxe

Najlepsze kasyno online

Przegląd slotów Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe

W szerokim asortymencie gier hazardowych Novomatic jest kilka modeli, które zasłużyły na miano klasyków. Jednym z nich jest automat Sizzling Hot, który od dawna jest znany graczom z udokumentowanych osiągnięć. Ten artykuł jest poświęcony tzw deluxe-wersji maszyny, które porównać korzystnie do oryginalnej wersji lepszej grafiki, różnorodność ustawień i po prostu poprawiona funkcjonalność.

 • Maksymalna stawka10000
 • Maksymalne mnożenie5000:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy5

Zagraj na slocie Sizzling Hot Deluxe

Sizzling Hot Deluxe posiada pięć bębnów i taką samą liczbę stale aktywnych pasów, na których tworzą się wygrywające łańcuchy. Na ekranie głównym znajduje się piętnaście zdjęć. Zakłady na zaangażowane pasy są równe. Każdy z nich zajmuje od ośmiu kredytów do dwóch tysięcy (w przykładzie StarGames). Okazuje się, że spin nie może umieścić mniej niż czterdzieści jednostek i więcej niż dziesięć tysięcy monet. Gra nie jest bynajmniej bogata w funkcje. Oprócz podstawowych obrazków, jest jeszcze scatter i runda, która podwaja wypłatę. Tworzenie kombinacji prostych obrazów odbywa się na pięciu zaangażowanych pasach ruchu. Wymaga to ułożenia kilku identycznych elementów obok siebie. Muszą być one umieszczone na linii od lewej do prawej, zaczynając od pierwszej kolumny. Wypłata jest obliczana poprzez pomnożenie zakładu na pasku przez współczynnik powstałego łańcucha, który waha się od x5 do x5000. Często w jednym obrocie powstaje więcej niż jedna sekwencja. W razie potrzeby, po wykonaniu zwycięskiego obrotu, klient może rozpocząć grę na równych szansach. Rozpoczyna się ona na dodatkowym ekranie, gdzie trzeba odgadnąć kolor zamkniętej karty. Poprawna odpowiedź podwaja wygraną. Niewłaściwy wybór skutkuje przegraniem zakładu. Istnieje limit, po osiągnięciu którego runda automatycznie się kończy. Nie udało nam się znaleźć żadnych informacji na temat teoretycznego poziomu zwrotu w Sizzling Hot Deluxe.

Zrzuty ekranu z Fiery - deluxe

Sizzling Hot Deluxe online slot: symbole Wild, Scatter

Automat wykorzystuje klasyczne obrazki przedstawiające różne owoce i jagody, jak również czerwoną siódemkę. Gwiazda jest scatterem, który płaci niezależnie od swojej lokalizacji na ekranie. Jednocześnie wygrane są obliczane na podstawie całkowitego zakładu postawionego w danej rundzie.W Sizzling Hot Deluxe nie ma darmowych spinów. Symbol Wild również nie jest przewidziany przez zasady.

Gry bonusowe Sizzling Hot Deluxe

Nie ma rund tematycznych z nagrodami. Darmowe spiny zostały omówione powyżej.

Jackpoty

Progresywny jackpot Novomatic nie jest dostępny w tym modelu.

Jak grać w Sizzling Hot Deluxe? (Interface)

Praktycznie wszystkie gry tej marki, łącznie z omawianym slotem, można znaleźć w języku rosyjskim, co pomoże nowicjuszom zrozumieć znaczenie wszystkich przycisków. Liczba wierszy jest zawsze taka sama. Kwota zakładu dla każdego z nich jest określona w specjalnym oknie.Po rozpoczęciu obrotu, można natychmiast zakończyć obrót bębnów za pomocą tego samego przycisku. Kliknij dwukrotnie, aby przyspieszyć ten proces. Tabela wypłat ma tylko dwie strony z opisem kursów i ogólnymi postanowieniami. Istnieje również dodatkowa sekcja pomocy, ale jest mało prawdopodobne, że będziesz jej potrzebował, ponieważ zasady są tak proste, jak to tylko możliwe, a interfejs jest intuicyjny. Dostępne są podstawowe ustawienia dźwięku i ekranu. Urządzenie otwiera się w przeglądarce internetowej, dzięki czemu nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Wniosek

Oczywiście jest to model dla koneserów tradycyjnych automatów do gry, które przeszły do historii hazardu offline i online. Spodoba się tym, którzy zaczynali grę we wczesnych slot roomach, ale raczej nie przypadnie do gustu współczesnym użytkownikom, którzy preferują spektakularną i oryginalną rozrywkę hazardową.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy5
 • JokeryNie
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię8 - 2000
 • Gry bonusoweNie