Magic Mirror

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Magic Mirror

Magic Mirror

Darmowy automat "Magic Mirror", opracowany przez specjalistów z firmy Merkur, przeniesie Cię do bajkowego świata, gdzie jednorożce biegają po lasach, a magowie wyczarowują, używając zaklęć z pradawnych ksiąg. Co prawda model ten nie obfituje w ciekawe postacie, ale wielu z naszych czytelników może go polubić ze względu na jego cechy rozgrywki. Wszystkie one zostały omówione w artykule przygotowanym przez recenzentów portalu poznanska10.com.

  Zagraj w slot Magic Mirror

  Magic Mirror to 5-bębnowy video slot z dziesięcioma stale aktywnymi liniami, których liczby użytkownik nie może zmienić. Każda linia może być obstawiona od jednego centa do dwóch euro. Runda jest podjęta nie więcej niż dwadzieścia euro. Grać na automacie "Magic Mirror" będzie interesujące ze względu na obecność nie tylko podstawowe obrazy, ale także specjalne znaki i darmowe spiny z dodatkowymi funkcjami. Wszystkie z nich zostały omówione w przeglądzie. Aby utworzyć regularnie płacącą kombinację, potrzebujesz kilku (dwóch lub trzech) identycznych elementów. Muszą być one umieszczone w bliskiej odległości od siebie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Każda taka sekwencja daje wygraną tylko za najwyższą kombinację na jednej pozycji. Kwota ta jest obliczana na podstawie zakładu na linię. Jest on mnożony przez współczynnik kombinacji, określony w tabeli. Maksimum w tym modelu to x5000. Wszystkie wyjątki, których nie ma zbyt wiele, omówiono poniżej. Gra Ryzykowne szanse występuje w dwóch odmianach. Oba polegają na podwojeniu wypłaty w przypadku szczęśliwych okoliczności na każdym etapie. W pierwszej wersji konieczności odgadnięcia koloru zamkniętej karty, a drugi do wspinaczki po drabinie krok po kroku, polegając na "dobrej woli" z generatora liczb losowych. Szczegóły dotyczące rund są opisane w sekcji pomocy. Twórcy gry twierdzą, że przy długiej rozgrywce, video slot zwraca 96% wszystkich zakładów postawionych przez graczy.

  Zrzuty ekranu z The Magic Mirror

  Magic Mirror online slot: Symbole Wild, Scatter

  Kiedy otworzysz video slot Magic Mirror, zobaczysz piękną dziewczynę, białego jednorożca, magiczną księgę z zaklęciami, obręcz i nominały kart do gry od dziesiątki do asa. W grze występuje jeden specjalny symbol - magiczne lustro, po którym model został nazwany. Łączy on w sobie funkcje Wild i Scatter. Wygrana jest wypłacana niezależnie od położenia na ekranie, a wypłata jest obliczana na podstawie całkowitego zakładu (dwa, dwadzieścia lub dwieście). Trzy lub więcej takich obrazków, pojawiających się jednocześnie na bębnach, dają prawo do wzięcia udziału w dziesięciu darmowych obrotach. Zakład w nich pozostaje taki sam, ale instytucja ma go dla klienta. Dodatkowo jeden z obrazków, wybrany losowo, pełni dodatkowe funkcje. W niektórych przypadkach rozszerza się. Darmowe obroty mogą być przedłużane, ale nie więcej niż pięćdziesiąt w rzędzie.

  Gry bonusowe Magic Mirror

  W Magic Mirror nie ma żadnych innych rund z nagrodami poza nagrodami za obroty.

  Jackpoty

  Magic Mirror nie oferuje kumulacyjnego jackpota ani żadnego z jego odpowiedników.

  Jak grać w Magiczne Lustro? (Interface)

  Angielska wersja językowa video slotu może być łatwo zrozumiana przez każdego mniej lub bardziej doświadczonego użytkownika kasyna internetowego. Jeśli jesteś nowy w tej grze, pomogą Ci nasze podpowiedzi dotyczące znaczenia słów na panelu: Aby wybrać nominał żetonów do gry, użyj znaku minus i plus obok obrazu monety w prawym rogu panelu. W parametrach można dostosować akompaniament dźwiękowy i aktywować szybką grę. Pobranie automatu Magic Mirror nie jest konieczne. Uruchom go bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

  • Spin - początek nowego spinu
  • Max Bet - wybierz maksymalny zakład
  • Zakłady - kwota postawiona na stawkach
  • Wygrane - wygrane za rundę
  • Depozyt - stan konta gry
  • Auto Start - tryb automatycznego startu wirowania
  • Gamble (dwa przyciski) - rozpoczęcie gry na kursie
  • Odbierz - przelej wygraną na swoje konto
  • ? - przeglądanie sekcji pomocy
  • Tabela wypłat - uruchomienie tabeli kursów
  • Powrót - opuszczenie tabeli mnożników

  Wniosek

  Oczywiście, ten model nie jest oryginalny. Jego tematyka, zestaw funkcji, cechy konstrukcyjne - wielu z naszych czytelników widziało to wszystko już wcześniej. Z drugiej strony, wypłaty kombinacji są dość wysokie, spiny z nagrodami są bardzo opłacalne, gra z kursami jest przedstawiona w dwóch odmianach, slot działa w wersji flash, a interfejs jest przejrzysty w każdym języku. Tak więc maszyna jako całość jest wysokiej jakości.

  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentMerkur