Lucky Fishing

Najlepsze kasyno online

Lucky Fishing Slot Review

Lucky Fishing

Wędkarstwo jest ulubionym zajęciem milionów ludzi na całym świecie. Zresztą wielu nie zgodziłoby się z określeniem "rozrywka", bo dla nich wędkarstwo to cała filozofia, sposób na życie, a nawet pasja. Prawdziwy wędkarz nie będzie przekładał zaplanowanej wyprawy na dany akwen z powodu takich drobiazgów jak wysoka temperatura, zła wyprawa czy niezadowolenie żony. Wie, że tylko z wędką w ręku może być naprawdę szczęśliwy. Wiedzą o tym również producenci slotów online. Dlatego specjalnie dla fanów specjalistów od wędkarstwa firma Alfaplay stworzyła slot Lucky Fishing ("Lucky Fishing").

 • Maksymalne mnożenie5000:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20

Zagraj w Lucky Fishing slot

Lucky Fishing to automat do gry z pięcioma bębnami i dwudziestoma liniami wygrywającymi. Zawiera specjalne symbole, darmowe spiny, gry bonusowe i grę z podwójną wypłatą. Jest to również slot dla mechaników pokazowych. Oznacza to, że stale odbywają się turnieje, w których nagrodą jest skumulowany jackpot. Całkowity zakład w tym slocie może wynieść aż dziesięć kredytów. Wypłacalne kombinacje w automacie "Good luck fishing" są tworzone przez co najmniej dwa lub trzy takie same symbole, które muszą być umieszczone w rzędzie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wyjątkiem są kombinacje niektórych symboli specjalnych. Maksymalna wygrana w wysokości 5000 zakładów na linię jest należna za pięć symboli "wild" na aktywnej linii. Lucky Fishing slot posiada dość nietypową grę z podwójną wypłatą. Aby przejść do tej rundy, musisz natychmiast po zwycięskim obrocie nacisnąć Gamble. Znajdziecie się Państwo nad brzegiem malowniczego stawu z wędką w ręku. Jego powierzchnia wodna zostanie podzielona na dwanaście sektorów warunkowych. Będziesz musiał wrzucić wędkę do jednej z nich na chybił trafił. Jeśli masz rację, trafisz na dużego okonia, a Twoja stawka podwoi się. Ale jeśli masz pecha, wyciągniesz dziurę w ścianie i stracisz wszystkie pieniądze, które postawiłeś na linii.

Online Slot Lucky Fishing: Symbole Wild, Symbole Scatter

Na bębnach slotu Lucky Fishing znajdują się symbole związane w ten czy inny sposób z rybołówstwem i podwodnym światem. Są tam różne ryby i rybacy, piękne jezioro, zatopiony statek, skrzynia, a nawet but na haczyku. Rolę symbolu wild odgrywa animowany obrazek haczykowatego okonia. Może on zastąpić każdy inny obrazek (z wyjątkiem innych symboli specjalnych), jeśli przyczynia się do wygrywającej kombinacji. Maksymalna kombinacja musi zostać wypłacona. Jeśli na bębnach, niezależnie od ich położenia, pojawi się od dwóch do pięciu obrazów przedstawiających kolorowe ryby patrzące z przerażeniem na przynętę w postaci robaka na haczyku, pomnoży to całkowity zakład przez określony współczynnik. Mnożnik jest równy liczbie takich symboli na bębnach. Aby zakwalifikować się do darmowych obrotów, gracz musi "złapać" trzy wizerunki płaszczki na bębnach. Ich lokalizacja nie odgrywa żadnej roli. Symbolem bonusowym w automacie Lucky Fishing jest wizerunek nurka, który znalazł pod wodą skrzynię ze skarbem.

Gry bonusowe Lucky Fishing

Lucky Fishing slot posiada grę bonusową w stylu odpowiednim do ducha gry. Rozpoczyna się on na osobnym ekranie kombinacją trzech, czterech lub pięciu symboli specjalnych na aktywnej linii. Gracz trafia na dno morza, gdzie zatonął żaglowiec. Rozrzucone wzdłuż dna wokół statku skrzynie ze skarbami. Użytkownik wybiera je po kolei i pomnaża swoją wygraną o określoną kwotę. Może jednak natrafić na skrzynię, która nie przynosi wygranej i kończy rundę bonusową. Wypłata za każdy szczęśliwy wybór jest określana przez liczbę symboli bonusowych, które pojawiły się na aktywnej linii. Jeśli byłyby trzy, kursy wynoszą 40 zakładów na linię, jeśli cztery, 90 zakładów, jeśli pięć, 150 zakładów.

Jackpoty

W automacie Lucky Fishing nie ma dużych progresywnych jackpotów, ale są regularne turnieje pokazowe, w których gracze walczą o kumulacyjne jackpoty. Są one tworzone przez potrącenia z zakładów postawionych na slot w trakcie trwania turnieju.

Jak mogę grać w Lucky Fishing? (Interface)

Nie ma sensu opisywać szczegółowo interfejsu automatu Lucky Fishing, ponieważ robiliśmy to już wielokrotnie przy okazji opisu innych slotów od Alfaplay. Tutaj zobaczysz te same przyciski i okna: Spin, Gamble, Autoplay, Paytable, Maxbet, Bet, Lines, Win, Jackpot. Zasady są napisane w języku rosyjskim. Grafika i animacja slot wykonane z dozą humoru i sprawiają miłe wrażenie, co psuje nieco obfitość drobnych elementów w obrazach, przez co wyglądają one na zbyt urozmaicone.

Wniosek

Bez wątpienia, Lucky Fishing jest automatem o bardzo niskiej wariancji. Jeśli grasz na wszystkich liniach, płatne kombinacje zostaną utworzone w wyniku prawie każdego obrotu. Oczywiście, ich wielkość nie zawsze będzie przekraczać całkowitą stawkę, ale na pewno można grać przez długi czas, nawet z małym bankrollem. Ta gra spodoba się nie tylko fanom wędkarstwa, ale także wszystkim użytkownikom, którzy lubią sloty z mnóstwem funkcji.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentAlfaplay
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Slot 3DNie
 • Gry bonusoweTak