Lord of the Ocean

Najlepsze kasyno online

Slot Lord of the Ocean Review

Lord of the Ocean

Większość powierzchni naszej planety pokryta jest wodami oceanu, a jego głębiny kryją wiele tajemnic. Pod wodą znajdują się ruiny Atlantydy, których do tej pory nikomu nie udało się odnaleźć. Kto wie, może władca mórz Posejdon nie jest postacią mityczną, ale bardzo realną. Jeśli chcesz oddać się tym marzeniom, pomoże Ci automat do gry Lord of the Ocean (Lord of the Ocean), opracowany przez ekspertów z firmy Novomatic.

 • Maksymalne mnożenie50000:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy10

Zagraj w slot Lord of the Ocean

Lord of the Ocean to 5-bębnowy slot Novomatic z dziesięcioma liniami. Istnieje specjalny symbol Scatter, który zastępuje każdy inny obrazek i uprawnia do darmowych obrotów. Płatne kombinacje w tej grze są tworzone z dwóch (w niektórych przypadkach trzech) lub więcej takich samych symboli, które muszą stać w rzędzie na aktywnej linii od pierwszego bębna. Symbole Scatter tworzą kombinacje, pojawiając się w dowolnym miejscu na ekranie. Wypłata jest tylko za najwyższą kombinację na linii. Maksymalna wygrana wynosi 50.000 kredytów (przy grze na 10 kredytów na linię). Opiera się ona na pięciu wizerunkach Posejdona. Stopa zwrotu slotu Lord of the Ocean wynosi około 95.1%. Maksymalny zakład na linię wynosi 0.04 kredytów, ale mniej niż 0.4 kredytów na obrót nie może być postawiony. Gra z podwójną wypłatą, którą otwiera przycisk Gamble, została zrealizowana w najprostszy możliwy sposób. Użytkownik ma za zadanie odgadnąć kolor następnej karty. Jeśli będzie miał szczęście, jego wygrana zostanie podwojona. Jeśli nie uda mu się odgadnąć, przegrywa zakład.

Online Slot Lord of the Ocean: Symbole Wild, Scatter

Na bębnach slotu Lord of the Ocean widać głównego bohatera - Pana Oceanu Posejdona, piękną syrenę z falującymi włosami, skrzynię ze skarbami, zatopiony posąg oraz nominały kart do gry od dziesiątki do asa. Okrągły amulet z Posejdonem w środku jest symbolem Scatter. Zastępuje on każdy inny obraz, jeśli pomaga on w utworzeniu płatnej kombinacji. Gdy na ekranie pojawi się od trzech do pięciu takich obrazów, gracz otrzymuje wypłatę zgodnie z mnożnikiem i jest uprawniony do dziesięciu darmowych obrotów. Podczas tych obrotów jeden z symboli otrzymuje specjalne przywileje. Może on zająć całą szpulę i zastąpić brakujące obrazy.

Gry bonusowe Władca Oceanu

W grze Lord of the Ocean nie ma żadnych innych gier bonusowych poza specjalnym symbolem darmowych obrotów.

Jackpoty

W automacie Ocean Master nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać we Władcę Oceanu? (Interface)

Interfejs slotu jest typowy dla wszystkich tego typu gier produkowanych przez Novomatic. Rozgrywkę kontroluje się za pomocą przycisków Start (uruchomienie bębnów), Gamble (gra z podwójną wypłatą), Collect (zbieranie wygranych), Autoplay (tryb automatycznej gry), Paytable (tabela wypłat w języku angielskim), a plusy i minusy w pobliżu okien Bet/Line (zakład na linię) i Lines (liczba linii). Pole "Credit" pokazuje stan konta gracza, a "Bet" pokazuje całkowitą stawkę. Wysokość wygranej za jeden obrót jest pokazana w linii informacyjnej tuż pod bębnami. Gra w Lord of the Ocean jest wygodna, ale są pewne niedociągnięcia. Po pierwsze, użytkownik musi za każdym razem nacisnąć przycisk Collect, aby przelać wygraną na konto. Po drugie, nie ma przycisku, którego naciśnięcie natychmiast ustawiłoby maksymalny zakład na wszystkie linie. Grafika i animacje slotu robią miłe wrażenie, ale dźwięk szczerze mówiąc irytuje. Ale można go wyłączyć. Aby to zrobić, na górze ekranu po prawej stronie znajdują się dwie małe ikony przedstawiające klucze wiolinowe i nuty. Pierwszy wyłącza muzykę, drugi wyłącza wszystkie dźwięki. Ikona obok nich rozszerza okno gry na pełny ekran.

Wniosek

Lord of the Ocean to fascynujący slot z piękną grafiką i ciekawymi darmowymi spinami. Nie ma on najkorzystniejszego procentu zwrotu dla gracza i ma średni poziom wariancji. Możesz wypróbować ją w trybie treningowym lub na prawdziwe pieniądze w kasynie z automatami Novomatic.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Procent wypłat (RTP)95.1%
 • Maksymalne mnożenie50000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy10
 • JokeryNie
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Slot 3DNie
 • Gry bonusoweNie