Inferno

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Inferno

Inferno

Errel, członek grupy Novomatic, zaprezentował darmowy automat do gry o nazwie Inferno, który został zrecenzowany przez ekspertów z poznanska10.com. Jest to model z dość prostą grafiką i ograniczonym wyborem funkcji. Przeczytaj o wszystkich jego zaletach i wadach poniżej.

 • Maksymalna stawka10000
 • Maksymalne mnożenie2000:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy5

Zagraj na slocie Inferno

"Inferno" to automat do gry w kasynie online, w którym symbole ustawiają się w trzech rzędach na pięciu bębnach. Na automacie można grać tylko na pięciu aktywnych liniach. Zakłady przyjmowane są od razu na rundę i mogą wynosić od czterdziestu kredytów do dziesięciu tysięcy (osiem kredytów do dwóch tysięcy na linię). W tym modelu są tylko zwykłe obrazki, symbole Scatter i ryzykowna gra losowa. Tworzenie wygrywających łańcuchów odbywa się na aktywnych liniach. Aby je utworzyć, potrzebują co najmniej trzech takich samych elementów. Muszą one być ustawione w rzędzie, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie. Pojedyncza sekwencja płaci tylko za najstarszą kombinację. W całości w jego skład wchodzą mniejsze łańcuchy, które nie są uznawane za zwycięskie. Wyjątki od zasad ogólnych omówiono poniżej. Wypłata jest obliczana na podstawie zakładu na linię. Jest on mnożony przez współczynnik kombinacji, która powstaje w tej pozycji. Maksymalna wartość to x2000. Jeśli podczas jednego obrotu utworzy się więcej niż jedna sekwencja identycznych obrazków, wygrane za nie są sumowane. Następnie klient musi zdecydować, czy weźmie pieniądze, czy spróbuje je powiększyć w grze losowej. Tutaj należy odgadnąć kolor zamkniętej karty. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, wygrana zostaje podwojona. Możliwe jest zagranie kilka razy z rzędu w tej samej rundzie. Maksimum dla pojedynczego podejścia jest ograniczone do pięciuset całkowitych zakładów na obrót. Nie udało nam się znaleźć żadnych danych na temat teoretycznych wypłat wbudowanych w Inferno.

Screenshoty z Inferno

Inferno online slot: Symbole Wild, Scatter

Inferno wykorzystuje obrazy, które są znane doświadczonym użytkownikom kasyn z licznych klasycznych automatów do gry. Są to różne jagody i owoce, dzwonki i gwiazdy. Znak specjalny pierwszy - Scatter z złotą koroną, ozdobioną szlachetnymi kamieniami. Różni się on od innych elementów tym, że jest wypłacany niezależnie od jego położenia na bębnach. Dodatkowo, wygrane są obliczane na podstawie całkowitego zakładu dla rundy.Symbol Wild nie jest tutaj. Darmowe spiny również nie są uwzględnione w zasadach.

Gry bonusowe Inferno

W Inferno nie ma gry z nagrodami na temat slotów wideo.

Jackpoty

Nie ma kumulacji w losowaniu jackpota.

Jak grać w Inferno? (Interface)

Ponieważ interfejs Inferno jest w pełni przetłumaczony na język rosyjski, łącznie z napisami na panelu, tabelą wypłat, oknami dialogowymi i sekcją pomocy, nie ma potrzeby wyjaśniać, co one oznaczają. Możesz przyspieszyć rozgrywkę poprzez wielokrotne naciskanie przycisku, którym uruchomiłeś bębny (lub możesz rozpocząć rundę od razu poprzez podwójne kliknięcie). Ta sama technika działa również przy przelewaniu pieniędzy na Twoje konto. Tabela wypłat składa się z dwóch stron. Na pierwszej z nich możesz zobaczyć szanse na wygrywające kombinacje, a druga wyjaśnia ogólne zasady gry, jak również oferuje układ linii na bębnach. Ustawienia użytkownika pozwalają na regulację dźwięku oraz wybór rozmiaru i proporcji ekranu. Nie musisz pobierać automatu Inferno, ponieważ wiele kasyn pozwala na uruchomienie go bezpośrednio w przeglądarce.

Wniosek

Na koniec recenzji chcielibyśmy ostrzec miłośników dużych kombinacji, że ten model raczej nie przypadnie im do gustu. Jest tylko pięć linii, więc możliwości tworzenia płatnych łańcuchów nie są zbyt liczne. A zestaw dostępnych opcji nie błyszczy różnorodnością. W rzeczywistości jest to pięciobębnowa wersja tradycyjnych automatów do gry. Ale automat Inferno ma swoje zalety, w tym dość wysoką wypłatę, szeroki zakres stawek, pełne tłumaczenie na język rosyjski i brak konieczności pobierania oprogramowania.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Maksymalne mnożenie2000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy5
 • JokeryNie
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię8 - 2000
 • Gry bonusoweNie