Golden Ticket

Najlepsze kasyno online

Golden Ticket Slot Review

Golden Ticket

Czy lubisz cyrk? Jeśli twierdzisz, że nie, to śmiemy twierdzić, że nie byłeś na naprawdę dobrym koncercie. Nie sposób nie podziwiać umiejętności akrobatów, żonglerów i innych animatorów. Oczywiście, nie każdemu podoba się pomysł zmuszania zwierząt do robienia rzeczy, które natura chciała, ale są spektakle, w których zwierzęta w ogóle nie biorą udziału. Krótko mówiąc, przynajmniej raz na jakiś czas wybierz się do cyrku!

W międzyczasie można przetestować darmowy automat do gry "Golden Ticket", który wprowadziła firma Play'N GO. Jest to doskonały model z oryginalnych cech rozgrywki, projektowania zabawy, wspaniałą grafikę i inne zalety. Artykuł o tym dla Was, przygotowanych recenzentów poznanska10.com.

 • Stawka minimalna0.20
 • Maksymalna stawka40
 • Maksymalne mnożenie20578:1
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy30

Zagraj na slocie Golden Ticket

Golden Ticket to slot wideo w kasynie online. Posiada pięć bębnów. Obrazki na ekranie ustawiają się w pięciu rzędach w układzie 5x5.

Zakład jest przyjmowany natychmiast na rundę. Jest to zawsze wielokrotność dwudziestki i może wynosić 0,20$, 1$, 2$, 10$ lub 40$.

Gra na automacie Golden Ticket będzie świetną zabawą dzięki obecności specjalnych symboli z rozszerzonymi funkcjami, wypłatami bonusowymi, obrotami z nagrodami i innymi opcjami omówionymi w dalszej części artykułu.

W tym modelu nie ma aktywnych linii. Zwycięskie kombinacje są tworzone z trzech lub więcej identycznych symboli ułożonych w linii prostej, poziomo lub pionowo. Ten sam obrazek może być użyty w kilku sekwencjach, ale każda z nich płaci tylko za najbardziej wartościową kombinację. Na przykład, jeśli w rzędzie znajduje się pięć elementów, wygrana za cztery i trzy symbole w tym przypadku nie zostanie naliczona.

Obrazki, które tworzą kombinacje, są usuwane z ekranu. Pozostałe symbole są przesunięte w dół. Jeśli powstanie nowy łańcuch, wypłata zostanie obliczona z dodatkowym mnożnikiem. Najpierw będzie to x2, potem x3 i tak dalej. Jeśli graczowi uda się usunąć wszystkie elementy z pola, zostanie przyznana dodatkowa nagroda. Jego wielkość zależy od zakładu, przy którym gra jest rozgrywana.

Wyjątki od zasad ogólnych omówiono poniżej.

Nie ma rundy z podwójnymi wypłatami.

Golden Ticket ma teoretyczną stopę zwrotu 96,73%, co jest dość wysokim wynikiem.

Zrzuty ekranu z gry Golden Ticket

Jest to kolorowy model stylizowany na cyrk cyrkowy w starym stylu. Z niesamowitą precyzją oddaje zachwycający klimat takich miejsc!

Golden Ticket online slot: Symbole Wild, Scatter

Obrazy przedstawione na bębnach slotu Golden Ticket odzwierciedlają jego tematykę. Można tu zobaczyć cyrkowców, w tym klauna, siłacza i konferansjera, a także różne urządzenia cyrkowe.

 • Wild - W grze występuje specjalny symbol jokera, który jest złotym biletem. Spełnia on funkcję Wild. W związku z tym, obraz ten nie tylko sam tworzy kombinacje, działając zgodnie z ogólnymi zasadami, ale także zastępuje inne elementy, pomagając w tworzeniu z nich płatnych łańcuchów. Aby tak się stało, musi on wypaść we właściwej pozycji. Co więcej, kiedy symbole Wild znikają, joker nie znika.

Należne kwoty zostały przedstawione w tabeli.

Symbol bonusu w grze Golden Ticket
Symbol bonusu w grze Golden Ticket
Pięć lub więcej symboli w grze bonusowej daje dodatkowe obroty.
Dziki symbol w grze Golden Ticket
Dziki symbol w grze Golden Ticket
Pierwszy, najwyżej wyceniony symbol slotu w tabeli wypłat. Zastępuje wszystkie inne symbole w slocie.
Symbol magika w Złotym Bilecie
Symbol magika w Złotym Bilecie
Drugi najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol Strongmana w Golden Ticket
Symbol Strongmana w Golden Ticket
Trzeci najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol klauna w Golden Ticket
Symbol klauna w Golden Ticket
Czwarty najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol Kandelabr z batem w Złotym Bilecie
Symbol Kandelabr z batem w Złotym Bilecie
Piąty najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol kandelabru w Złotym Bilecie
Symbol kandelabru w Złotym Bilecie
Szósty najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol Kettlebell i hantli w Złotym Bilecie
Symbol Kettlebell i hantli w Złotym Bilecie
Siódmy najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol Kettlebell w Złotym Bilecie
Symbol Kettlebell w Złotym Bilecie
Ósmy najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.
Symbol Skittles w Złotym Bilecie
Symbol Skittles w Złotym Bilecie
Dziewiąty najbardziej wartościowy symbol slotu w tabeli wypłat.

Gry bonusowe Golden Ticket

Jak wspomniano powyżej, nagrody są przyznawane graczom za całkowite oczyszczenie ekranu z symboli. Darmowe spiny zostały również omówione wcześniej.

W grze Golden Ticket nie ma żadnych innych bonusów.

Darmowe spiny Złoty bilet

Jedna (lub więcej) kolumna w każdej rundzie jest kolumną bonusową (jest na niej pionowo umieszczony napis BONUS). Jeśli uda Ci się ją całkowicie wyczyścić, uruchomiona zostanie seria darmowych obrotów, w których instytucja dokonuje poprzedniego zakładu za gracza. Używają alternatywnego zestawu zdjęć. Tworzą one łańcuch pięciu lub więcej takich samych elementów pojawiających się jednocześnie na ekranie. Jeśli pojawi się pięć lub więcej symboli Bonus, runda jest kontynuowana (nie więcej niż dwadzieścia razy w jednym podejściu). Szczegółowe informacje na temat zasad można znaleźć w sekcji pomocy.

Jackpoty

W slocie Golden Ticket nie ma progresywnego jackpota.

Golden Ticket slot RTP, zmienność i wskaźnik wygranych

Rozważmy następujące liczby z Golden Ticket slot:

 • RTP: 94,74%,
 • Zmienność: średnia.

Teoretyczna stopa zwrotu jest niska. W większości nowoczesnych gier hazardowych w kasynach online jest to powyżej 96.

Jak grać w Golden Ticket? (Interface)

Wszystkie napisy na panelu kontrolnym, jak również tabela kursów, sekcja pomocy i wszystkie okna dialogowe są w pełni zrusyfikowane. Oszczędza nam to konieczności wyjaśniania znaczenia pojęć w interfejsie.

Kwota zakładu jest wybierana poprzez kliknięcie na jeden z pięciu przycisków na panelu. Powyżej niego znajduje się pasek informacyjny z ważnymi danymi dotyczącymi gry.

Tabela wypłat pokazuje kursy. Znajduje się tam również pobieżny opis zasad. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, otwórz okno pomocy (znak zapytania w lewym dolnym rogu).

W ustawieniach ogólnych masz możliwość uruchomienia szybkiej gry, automatycznego dostosowania zakładu i wyłączenia ścieżki dźwiękowej. Tryb autoplay ma swoje własne ustawienia, których jest dużo więcej.

Po lewej stronie ekranu głównego znajduje się panel pokazujący zwycięskie kombinacje utworzone w ostatniej rundzie oraz dodatkowe mnożniki.

Po prawej stronie zawsze znajduje się cyrkowiec, który zabawia użytkowników różnymi gagami.

Nie ma potrzeby pobierania automatu Golden Ticket. Można go otworzyć bezpośrednio w oknie przeglądarki.

Mobilna wersja automatu do gry

Użytkownicy mogą grać w mobilną wersję slotu za pomocą smartfona z systemem operacyjnym Android lub iOS. Golden Ticket mobilny slot jest wygodny i funkcjonalny. Działa w przeglądarkach na każdym nowoczesnym gadżecie.

Wniosek

Deweloperzy z Play'N GO wypuścili kolejny wspaniały model, których, jak wiadomo, jest mnóstwo w ofercie gier hazardowych tej marki. Video slot zachwyca wspaniałą grafiką, doskonałymi funkcjami, oryginalnymi rozwiązaniami standardowych problemów i mnóstwem innych zalet.

Do plusów tego video slotu należy również pełne tłumaczenie na język rosyjski, dostępność wersji przeglądarkowej, różne ustawienia i dość wysoki poziom teoretycznego zwrotu. Podsumowując, jest to pozycja obowiązkowa, jeśli uważasz się za prawdziwego konesera dobrej rozrywki tego typu.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlayn go
 • TematCyrk, Magic Show
 • Stawka minimalna0,20 USD
 • Maksymalna stawka40 USD
 • Procent wypłat (RTP)94.74%
 • Maksymalne mnożenie20578 : 1
 • Dostępne są bezpłatne testyTak
 • Wersja mobilnaTak
 • Data wydania28 października 2014 r.
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy30
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • ZmiennośćŚredni
 • RespinyNie
 • FreespinsTak
 • Gry bonusoweGra bonusowa