Gee Gee

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Gee Gee

Gee Gee

GG to trzy-bębnowy, nieprogresywny automat z jackpotem od Microgaming. Gra posiada mnożnik, jackpot w wysokości 20.000$ i po prostu niesamowitą ilość gry, którą otrzymujesz wraz z grą bonusową. Efekty dźwiękowe w grze są niesamowite i jest to kolejny powód, dla którego trudno oderwać się od gry. Postaw sobie za cel, aby nie stracić mniej niż pewną kwotę, bo inaczej czeka Cię wyzwanie. Gra bonusowa ma tak wiele ciekawych funkcji, że chcę zobaczyć, co się stanie, jeśli wygram tę lub inną opcję.

 • Maksymalna stawka10
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy1

Zagraj w slot Gee Gee

Gee Gee jest parodią Bee Gees, zespołu disco z lat 70. Gra oferuje wybór nominałów monet od 10 centów do 5 dolarów. Gee Gees oferuje niski próg zakładu, który będzie odpowiadał nawet zwykłym graczom. Aby zagrać na maszynie do gry w owoce, wybierz nominał monety, a następnie kliknij na Spin. W grze możesz postawić tylko centa, lub możesz użyć przycisku +, który znajduje się w pobliżu przycisku Spin, aby zwiększyć nominał monety. W grze będziesz mógł wybrać monety od 10 centów do 10 dolarów. I to jest jedyna rzecz, którą możesz zrobić, ponieważ możesz postawić tylko jedną monetę na linię. Ten niezarejestrowany automat do gry posiada wiele ciekawych opcji, które omówione są poniżej.

Gee Gee online slot: symbole Wild, Scatter

Na automacie znajdziemy wiśnie, podkowy, melony, mieniące się diamenty, złote siódemki, niebieskie siódemki i sztabki złota w różnych kolorach.

Gee Gee slot machine bonus games

Opcja bonusowa staje się dostępna dla Ciebie, gdy zbierzesz 8 lub więcej ikon na bębnach, zbierając te same symbole w grze lub mieszane siódemki. Po otwarciu rundy bonusowej Gee Gees, zobaczysz parkiet taneczny z eleganckim koniem przebranym za Johna Travoltę w Pulp Fiction. Teraz kręć kołowrotkiem i wygrywaj pieniądze, kuksańce, opcje, których jest wiele, a wszystkie z nich są dość zabawne. Lista opcji bonusowych jest widoczna po prawej stronie bębna. Będzie "do the hustle", "night diva", "you win again", "hot to trot", "money money money", "le freak", "reel like dancing", "prancing yeah", "hot stuff or the Gee Gees". Każda z tych opcji oferuje coś ciekawego. Największa nagroda może wynieść 500 zakładów. Gra oferuje również kuksańce, powtarzanie kuksańców, opcję shifta i inne ciekawe rzeczy. Trio galopujących koni, ścieżka dźwiękowa w stylu retro i niezliczone opcje (zarówno na głównym interfejsie, jak i na polu gry bonusowej) sprawiają, że Gee Gees jest bardzo ekscytującą grą. Slot może być prawdziwą sensacją. Musisz się tylko nauczyć, jak prawidłowo korzystać z wszystkich opcji.

Jackpoty

Jackpot w automatach to 2,000 zakładów lub 20,000$. Tak dużą nagrodę można zdobyć za pomocą symboli kuli dyskotekowej. Drugim najwyżej opłacanym symbolem jest arbuz. Kombinacja symboli arbuza wygra 250 zakładów.

Jak grać na maszynie Gee Gee? (Interface)

Motyw retro powraca do arcade w zupełnie nowej odsłonie. Automat do gry teraz błyszczy i lśni, z dynamicznymi rytmami disco wydobywającymi się z ekranu. Wesoła dyskoteka i trio koni rozweselą Państwa. Będą tańczyć na parkiecie w rytmach lat 70-tych. Na środku znajdują się 4 bębny, po prawej stronie znajdują się opcje nudge, które pozwalają na przesuwanie bębnów i tworzenie własnych wygrywających kombinacji. Po lewej stronie zobaczysz tabelę wypłat, która znajduje się w głównym oknie. Deweloper nie zrobił osobnej zakładki dla tabeli wypłat. Gee Gees slot jest jasny i interesujący, a temat jest z pewnością zabawny. Tabela wypłat kontynuowana jest czerwoną kolumną liczb, która znajduje się na dole automatu, niedaleko przycisków funkcyjnych slotu. Uruchom bębny za pomocą przycisku Spin. Polecenia w grze są podświetlone na interfejsie u góry.

Wniosek

Gra Gee Gees jest bardzo interesująca i ekscytująca. Z każdą nową opcją, którą otrzymasz, otrzymasz również inne nagrody. Niestety, nigdzie nie ma wykazu bonusów, jakie można otrzymać w tej czy innej opcji. Darmowe automaty są dobre, ponieważ możesz najpierw nauczyć się na nich grać, a dopiero potem grać na pieniądze.

 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka10
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy1
 • JokeryNie
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 10
 • Gry bonusoweTak