Dolphin’s Pearl

Najlepsze kasyno online

Recenzja slotu Dolphin's Pearl

Dolphin’s Pearl

Dolphin's Pearl (Dolphin's Pearl, lub po prostu Dolphins) był jednym z pierwszych slotów od Novomatic, które pojawiły się w salonach gier w Rosji i innych krajach WNP. Była to ulubiona rozrywka wielu graczy, z których wielu nadal chce sprawdzić na niej swoje szczęście.

  Zagraj na slocie Dolphin's Pearl

  Automat Dolphin's Pearl to slot firmy Novomatic z pięcioma bębnami i dziewięcioma liniami. Gra jest typowa dla wszystkich slotów z tamtych czasów, posiada grę na podwojenie oraz grę bonusową. Najpierw należy ustawić wartość jednego kredytu (mały przycisk Coin na prawym pasku bocznym), następnie wybrać stawkę na linię (przycisk Bet) oraz liczbę linii wypłat (przyciski Line z cyframi oznaczającymi wybraną liczbę). Całkowita kwota Twojego zakładu zostanie wyświetlona w polu Zakład. Następnie wystarczy nacisnąć Start i poczekać na wynik wirowania. Aktywne linie są podświetlone na różne kolory.Zysk, jeśli w ogóle, można przenieść na konto, naciskając przycisk Collect, lub spróbować zwiększyć go w grze podwojenia. W tym celu należy kliknąć przycisk Podwój. Karta pojawi się odwrócona do góry nogami, a Ty będziesz musiał odgadnąć jej kolor - czarny lub czerwony - i nacisnąć odpowiedni przycisk (w rzędzie Linia). Jeśli masz szczęście, Twoja wygrana zostanie podwojona. Jeśli nie, przegrywasz. Nie ma ograniczeń co do liczby rund, które możesz rozegrać.Wciśnięcie przycisku Help otwiera tabelę wypłat oraz informacje o możliwościach niektórych symboli.

  Dolphin's Pearl online slot : Symbole Wild, Scatter

  Automat Dolphin opowiada o życiu w podwodnym królestwie, więc symbolami na bębnach są mieszkańcy głębin: różne rodzaje ryb, kraby, koniki morskie. Ponadto, istnieją numeryczne i alfabetyczne nominały kart do gry: 9, 10, J, Q, K, A. Są one również urządzone w stylu marynistycznym.Rolę dzikiego symbolu pełni delfin. Może on zastąpić każdy inny obrazek wymagany do utworzenia płatnej kombinacji, z wyjątkiem muszli z perłą, a także podwoić wypłatę za kombinacje, w których bierze udział. Pięć delfinów w jednej linii gwarantuje graczowi maksymalną wygraną w wysokości 9000 kredytów.Symbol Scatter oznacza obrazek muszli z perłą. Dwa symbole scatter na ekranie oznaczają podwojenie stawki pomnożonej przez dwa razy, trzy - pięć razy, cztery - dwadzieścia razy, pięć - pięćset razy. Dodatkowo, pojawienie się trzech lub więcej takich symboli w dowolnej pozycji daje graczowi prawo do gry bonusowej.

  Gry bonusowe Dolphin's Pearl

  Gra bonusowa zostanie uruchomiona, gdy na ekranie pojawią się trzy lub więcej symboli scatter oraz muszla z perłą. Oznacza to piętnaście darmowych obrotów dla gracza. Podczas tych obrotów, wszystkie wygrane są potrajane i nadal istnieje szansa, aby uzyskać taką samą liczbę obrotów bez konieczności płacenia za nie.

  Jak grać w Dolphin's Pearl? (Interface)

  Automaty Dolphin nie są trudne do gry. Interfejs jest łatwy do zrozumienia, a tabela wypłat jest przejrzysta. Istnieje automatyczny tryb gry, przed którym wystarczy wybrać zakład i liczbę linii, po czym pozostaje już tylko patrzeć na ekran i liczyć na szczęście.Nieco denerwuje długi proces dopisywania wygranych do konta. Oczywiście, jest to przyjemne dla każdego gracza, ale zajmuje dużo czasu, zwłaszcza jeśli wygrane są duże. I nie wszyscy użytkownicy uznają dźwięk w urządzeniu za przyjemny.

  Wniosek

  Automaty Dolphin mogą być grane za darmo i na pieniądze w wielu kasynach online. Jednak czy warto, niech każdy zdecyduje indywidualnie. Szczerze mówiąc, te sloty są bardzo przestarzałe. Zostały one zastąpione przez produkty znanych producentów (Playtech, Microgaming i inne). Współczesne próbki są o wiele lepszej jakości i ciekawsze. Oferują one graczowi wiele korzyści i nieoczekiwanych decyzji.Być może powinieneś pobrać darmowy automat "Dolphins" na swój komputer i oddać się przyjemnym wspomnieniom z gry w prawdziwym kasynie, bez wydawania pieniędzy.

  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentNovomatic / greentube